Zadávací dokumentace a další novinky na Portálu Dodavatele

Červen přinesl kromě letního počasí také novou verzi Portálu Dodavatele. Ta obsahuje mnoho nových funkcí, jako např. zobrazení zadávací dokumentace v detailu zakázky, lepší vyhledávání zadavatelů, přehlednější zobrazení katalogu zakázek či vylepšené vyhledávací parametry.

Pojďme se na novou verzi podrobněji podívat.

Důležitou novinkou je zobrazení zadávací dokumentace na detailu zakázky. Navíc je nyní možné nastavit si notifikace, které upozorní na všechny změny provedené přímo v dokumentaci. Uživatelé si tak zajistí přísun všech aktuálních informací u zakázek, které je zajímají.

 

Vylepšením prošla i sekce Katalog zadavatelů, která koncentruje všechny zadavatele jednotlivých zakázek a vytváří virtuální profily pro všechny subjekty, jejichž zakázky PoDo agreguje. Uživatelé tím získají rychlý přehled o všech vypsaných zakázkách konkrétního subjektu. Zadavatele lze nyní navíc vyhledávat pomocí názvu a IČO.

 

Ve vyhledávání veřejných zakázek přibyla možnost Zahrnout i podřízené CPV kódy, díky které se dodavatelům zobrazí krom zakázek s vybraným CPV kódem i další podřízené. Jedním kliknutím si tak uživatelé rozšíří výsledky vyhledávání.

Zlepšením prošla také grafická úprava seznamu zakázek. Ten je nyní mnohem přehlednější a uživatelé mají na jedné stránce k dispozici více zakázek najednou.

Věříme, že práce v Portálu Dodavatele bude nyní ještě příjemnější a efektivnější.