Umíme administrovat zakázky i menším zadavatelům

Hledáte někoho, kdo by veřejnou zakázku vysoutěžil za vás? Náš tým zkušených právníků již bezmála 10 let administruje veřejné zakázky pomocí elektronických nástrojů E-ZAK i Portál pro vhodné uveřejnění. Máme rozsáhlé zkušenosti nejen z aplikace zákona o zadávání veřejných zakázek, disponujeme také znalostí praktické práce s různými elektronickými nástroji. Víme, jak komunikovat s dodavateli a jak zadat veřejnou zakázku tak, aby proběhlo vše přesně podle požadavků zákona. Umíme pomoci i se zakázkami malého rozsahu (VZMR).

Potřebujete občas zkontrolovat dokumenty k veřejné zakázce či poradit s výkladem zákona? Naši právníci jsou připraveni kdykoli vám pomoci jak radou, konzultací nebo i úkonem, který provedeme za vás. Pokud si nejste s čímkoli jisti, obraťte se na nás a získejte tak jistotu správného postupu. 

Chystáte se nakoupit elektřinu či zemní plyn a rádi byste co nejvíce ušetřili? Neváhejte a obraťte se na nás – dodejte nám základní podklady, my vše zpracujeme přesně na klíč a pomocí elektronické aukce pro vás vysoutěžíme ty nejlepší ceny zejména v komoditních nákupech elektrické energie, zemního plynu a telekomunikačních služeb. Máte příspěvkové organizace? Sdružíme jejich poptávku za pomoci centrálního nákupu, a vy tím pádem ušetříte. 

Řešíte, jak nejvýhodněji prodat nepotřebný obecní majetek nebo pronajmout obecní byty? Pomůžeme vám s organizací elektronické aukce. Zájemcům pošleme pozvánku do systému a ve stanovený čas vám pomůžeme s elektronickou aukcí, přičemž s vítězem pak rovnou sepíšete smlouvu. 

Neváhejte a obraťte se na nás s čímkoli. Společně najdeme řešení.