Služby

Elektronizace veřejných zakázek

Poskytujeme komplexní služby administrace veřejných zakázek. Veřejné zakázky administrujeme za pomoci certifikovaného elektronického nástroje E-ZAK. Disponujeme týmem zkušených právních specialistů v oblasti práva veřejných zakázek. Naše mnohaleté zkušenosti zahrnují kromě obecného zadávání veřejných zakázek i elektronizaci zadávacích postupů.

Věnujeme se také administraci elektronických aukcí a poradenství v oblasti veřejného zadávání.

Školení a konference

Od roku 2016 jsme rozšířili naše portfolio služeb o pořádání kurzu a školení. Snažíme se poskytovat odborná školení a vzdělávací programy na vysoké úrovni, tak aby si jejich účastníci odnesli nejen nové informace, ale i příjemný zážitek z celého průběhu kurzu.

Vzděláváme nejen v oblasti veřejných zakázek, kde nabízíme kurzy jak pro zadavatele i dodavatele, ale od roku 2017 i celé řadě dalších oblastí, jako je právo, implementace GDPR, marketing, time management a další. Kompletní nabídku našich kurzů najdete na adrese:

Administrace veřejných zakázek

Náš tým zkušených právníků již bezmála 10 let administruje veřejné zakázky za pomoci elektronických nástrojů. Máme rozsáhlé zkušenosti nejen z aplikace zákona o zadávání veřejných zakázek ale především disponujeme znalostí praktické práce s různými elektronickými nástroji. Víme jak komunikovat s dodavateli, jak jim pomoci s elektronicky podívanými nabídkami, jak realizovat veřejnou zakázku, abychom minimalizovat možné problémy a tak aby proběhlo vše přesně podle požadavků zákona.
Jsme schopni administrovat klasické zakázky, centrální nákupy, projekty financované z dotačních titulů i velké stavební zakázky. Umíme zavést dynamický nákupní systém či rámcovou dohodu. Pokud vznikne někde problém, máme zkušenosti i z argumentace před kontrolními orgány.

Tvorba webu

Od svého založení firma QCM využívá své znalosti k tvorbě webových aplikací. Pro tyto účely využíváme vlastní redakční systém Marwel, případně některou z opensource platforem, jako je například WordPress. Mezi naše klienty patří nejvýznamnější instituce, města, ale i soukromý sektor.