Přepracované vyhledávání a další vylepšení na Portálu Dodavatele

Portál Dodavatele se i díky vašim zpětným vazbám stává stále lepším místem pro práci s veřejnými zakázkami. Našim cílem je průběžně zlepšovat tento nástroj, aby dodavatelům skvěle sloužil. Připravili jsme proto novou verzi, která přináší přepracované a vylepšené vyhledávání, změny v zobrazování zakázek, úpravu grafiky a další vylepšení.

Kvalitní vyhledávání zakázek je jednou z hlavních funkcí tohoto portálu, a my na jeho zlepšování kontinuálně pracujeme. V nejnovější verzi jsme přepracovali katalog veřejných zakázek tak, aby bylo jeho používání komfortnější. Sloučili jsme karty jednoduchého a pokročilého vyhledávání, aby se dodavatelé rychleji dostali ke všem důležitým vyhledávacím parametrům. Zapracovali jsme také na sémantickém vyhledávání a hledáme nyní výrazy v různých pádech i tvarech.

 

 

Vyhledávací parametry jsme mírně přeskládali (od nejpoužívanějších po méně používané), rozšířili a opět vylepšili jejich funkčnost.

Změnou prošlo také zobrazování zakázek. Ve výsledcích vyhledávání se uživatelům objevují nejdříve aktivní zakázky, na které je možné podávat nabídky, následované staršími, kde již lhůta pro účast uplynula. Neaktivní zakázky jsou graficky odlišeny, aby bylo na první pohled jasné, se kterými je možné dále pracovat. Pokud si však uživatel neaktivní zakázky zahrnout nepřeje, lze tuto možnost vypnout.

V zápatí Portálu Dodavatele nyní najdete odkaz na náš YouTube kanál, který pro vás průběžně plníme praktickými videonávody. Neváhejte a sledujte nás.