Portál Dodavatele – vylepšené vyhledávání a další novinky

Portál Dodavatele se dočkal další verze. Ta přináší uživatelům nové funkce, které ještě více zefektivní vyhledávání vhodných veřejných zakázek.

Opět jsme zapracovali na katalogu zakázek a vylepšili vyhledávací parametry – ty jsou nyní rozdělené na klíčová slova, informace o zadavateli, informace o zakázce, termíny a ostatní.

Ke klíčovým slovům byly přidány dvě nové volby. První umožňuje zahrnout logiku vyhledávání, což znamená, že nalezené zakázky budou obsahovat alespoň jedno zadané klíčové slovo. Zapnutím druhé volby pak lze do výběru zahrnout úplně všechny zakázky v databázi, i ty historické.

 

Každá vyhledaná zakázka nyní obsahuje hodnocení. Dodavatel tak na první pohled pozná kvalitu dat u dané zakázky podle počtu hvězdiček a může vybírat tu nejlepší.

 

Dodavatelé jistě ocení i přepracovaný detail zakázky, ten nyní osahuje ještě více informací, které jsou navíc přehledně rozdělené na údaje o zakázce, údaje o zadavateli a ostatní.

Dalším pomocníkem při vyhledávání je nabízení podobných zakázek. Po otevření detailu vybrané zakázky nabídne portál ty, které vyhodnotí jako nejpodobnější, a rozšíří tak uživateli možnosti výběru.

 

Věříme, že práce v Portálu Dodavatele bude nyní ještě příjemnější a efektivnější. V případě jakýchkoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na podpora@qcm.cz.