Manažer dodavatelů – modul pro efektivní práci s dodavateli v E-ZAKu

Nová verze elektronického nástroje E-ZAK 5.4 je venku, a my vám představujeme její největší novinku – velmi očekávaný modul Manažer dodavatelů, který zlepší zadavatelské prostředí v České republice a zvýší jeho efektivitu.

Manažer dodavatelů nabízí celou řadu nástrojů, které usnadní práci s uchazeči o veřejné zakázky – umí dodavatele vyhledávat, třídit, hodnotit, vytvářet seznamy, psát k nim poznámky a sdílet je.

Tento modul lze využít jak pro práci s rozsáhlou Centrální databází dodavatelů, tak i pro lokální dodavatele v nástroji E-ZAK.

A jak konkrétně usnadní práci?

  • Vyhledávání dodavatelů – dle mnoha různých kritérií funguje jak pro samostatný seznam dodavatelů, tak pro přiřazování dodavatelů ke konkrétní zakázce.
  • Vytváření a správa seznamů dodavatelů – umožní přidat dodavatele do již existujícího seznamu či vložit ho do nového, a to jak na nové kartě Seznamy v Katalogu organizací, tak i na detailu zakázky konkrétního dodavatele.
  • Poznámky k dodavatelům – na detailu dodavatele je může vkládat nebo sdílet každý uživatel zadavatele v rámci jednoho E-ZAKu.
  • Hodnocení dodavatelů – umožňuje hodnotit vítězného dodavatele na zakázce dle tří kritérií, a to dle spokojenosti s dodavatelem, kvality odvedené práce nebo dodaného zboží a dodržování smluvních podmínek.

 

Chcete se o fungování Manažeru dodavatelů dozvědět víc? Podívejte se na nový videonávod.

Zadavatelé, víme, že je pro vás důležité oslovit ty pravé uchazeče. Tak nečekejte, až dodavatelé přijdou k vám, a běžte kvalitnímu plnění vašich zakázek naproti s modulem Manažer dodavatelů.

V případě zájmu o modul či doplňující informace nám neváhejte napsat na obchod@qcm.cz.