Květen přinesl novou verzi nástroje E-ZAK

Máme tu jaro a s ním i novou verzi E-ZAKu. Pravidelně zvelebujeme prostředí tohoto elektronického nástroje, aby byl uživatelsky co nejpříjemnější. A jaká vylepšení přinesla nejnovější verze?

Nástroj E-ZAK uživatelům nyní nabízí novou zapínatelnou funkcionalitu Konfigurovatelná metadata zakázek. Ta představuje možnost evidence dalších nepovinných údajů v rámci zadávacího řízení, které mohou být viditelné jak pro širokou veřejnost, tak pouze pro zadavatele. Tyto položky pak lze využít i v modulu rozšířeného Vyhledávání a také u exportu do CSV v rámci Statistik zakázek pro zadavatele.

Nová verze nástroje E-ZAK přinesla také nová nápovědná tlačítka, možnost vyřazování dodavatelů z jednotlivých kategorií DNS a vylepšené předvyplňování smluvní ceny při zadání zakázky.

Na červen pro vás připravujeme další inovace, zejména velice očekávaný Manažer dodavatelů, který zadavatelům umožní pokročilou správu dodavatelů a jejich rozšířené vyhledávání podle mnoha kritérií. O všech novinkách vás budeme informovat.

 

Konfigurovatelná metadata zakázek

 

 

Nápovědná tlačítka

 

 

Možnost vyřazení dodavatele z některé kategorie DNS