Co přinesly podzimní verze nástroje E-ZAK?

Elektronický nástroj E-ZAK se dočkal listopadových verzí, které byly zaměřeny na nasazení několika zajímavých vylepšení a na zdokonalení výkonu celého systému.

Jednou z důležitých funkcí nástroje E-ZAK je komunikace s připojenou spisovou službou, do které jsou přenášeny všechny relevantní dokumenty, jež vznikají během celého zadávacího řízení. Tato služba spoléhá na fungující datové rozhraní na straně spisových služeb. Rozhraní se snažíme udržovat vždy aktuální, proto jednou ze změn podzimní verze byla implementace nového rozhraní spisové služby Ginis, která je mezi našimi klienty velmi oblíbená. Zákazníci mají nyní volnost při výběru rozhraní, které jim nejlépe vyhovuje.

Další vylepšení se týká E-ZAKového kalendáře, který se používá na mnoha místech v aplikaci. Ten byl aktualizován a byly do něj doplněny všechny budoucí svátky. Změnili jsme také grafický vzhled a celkově vylepšili funkčnost – kalendář je nyní rychlejší a uživatelsky mnohem komfortnější.

A zahálet nebudeme ani příští rok, nástroj E-ZAK čekají nové větší verze. O tom, co přinesou, vás budeme brzy informovat.