Administrace zakázek – pomůžeme i s odpovědným veřejným zadáváním

Naše společnost se již od roku 2006 věnuje oblasti veřejných zakázek, je tvůrcem dvou elektronických nástrojů pro zadávání veřejných zakázek – E-ZAK a Portál pro vhodné uveřejnění – díky kterým je dnes QCM poskytovatelem 42 % všech profilů zadavatele v České republice.

V našem oboru poskytujeme širokou škálu služeb, a jednou z nich je kompletní administrace veřejné zakázky. Díky dlouhodobé spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj, gestorem zákona 134/2016, ale také s ÚOHS, je naše právní oddělení neustále informováno o všech novinkách.

Od 1. 1. 2021 přibyla zadavatelům dle dílčí novely zákona nová povinnost odpovědného veřejného zadávání. Tyto nové zásady zadávání veřejných zakázek je nutné brát v úvahu již v rámci zadávacích podmínek, při hodnocení nabídek a také při výběru samotného dodavatele.

My jsme v těchto dnech, a to nejenom díky odpovědnému veřejnému zadávání, zaznamenali zvýšenou poptávku po smluvním zastoupení zadavatele. Náš tým zkušených právníků je denně připraven poskytnout vám ty nejlepší služby s přihlédnutím na aktuální situaci.

Jedním ze zákazníků, kteří naše právní služby využívají, je např. město Studénka. A my si je dovolujeme nabídnout i vám – ať už se jedná o právní konzultace, nebo o kompletní péči o vaše výběrové řízení.

Jsme vám k dispozici na info@qcm.cz.