Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  Naše řešení  /  Tvorba webových stránek a aplikací  /  Správa a rozvoj webových stránek

Správa a rozvoj webových stránek

Spuštěním stránek do ostrého provozu práce na webu nekončí. Stránky je nutné stále zdokonalovat a vyvíjet, neboť společně s Vámi se zlepšuje také Vaše konkurence. Díky správě a rozvoji Vašich stránek budete vždy o krok před nimi.

O stránky je nutné pravidelně pečovat a přizpůsobovat je jak potřebám návštěvníků, tak současným webovým trendům. Potřeby cílové skupiny uživatelů nejlépe pochopíme z testování a analýz.

Při rozboru stávajících stránek využíváme statistiky Google Analytics, které nám napoví, odkud uživatelé na stránky přichází, na jaká konkrétní místa směřují své kroky a mnoho dalších užitečných informací. Uživatelské testování sleduje chování uživatelů z jiného pohledu. Testování pomocí heatmap nebo klasické uživatelské testování podle navrženého scénáře nám ukáže úspěšnost jednotlivých prvků na stránce a logiku, s jakou uživatelé stránky prochází.

mYx Collabim Google Analytics

Výsledky testů v kombinaci s požadavky a cíli zákazníka využijeme jako podklady pro rozvoj Vašeho webu. Náš tým redaktorů zajistí pravidelné aktualizace obsahu, jazykové úpravy a korektury textů. Naše zkušenosti uplatníme také v optimalizaci stránek pro vyhledávače, bez které se v konkurenčních oborech takřka neobejdete.

 

 

Zaujalo Vás naše řešení a nechcete zůstat pouze u teorie?

Nabízíme Vám analýzu webu, v níž upozorníme na hlavní nedostatky webu a pomůžeme Vám je vyřešit.

Analýza webu Vám odpoví na tyto otázky:

  • Obstojí náš web i před roboty vyhledávačů?
  • Jsou naše stránky použitelné a přístupné?
  • Přesvědčili jsme naši cílovou skupinu uživatelů?
 
.
loading...
x