Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  Reference  /  Tvorba webových aplikací  /  Reference zakázkové programování  /  VIP sekce webu Cyrrus

VIP sekce webu Cyrrus

Datum realizace:

leden 2012

Služby a produkty:

Realizační tým:

  • Jiří Vrba
  • Lukáš Stareček
  • Matej Kvasňovský

Doplňující informace:

VIP sekce webu Cyrrus je samostatná aplikace, která je součástí mateřského portálu Cyrrus.cz. Je však uzavřená a určená výhradně pro klienty společnosti. Těm nabízí ucelené prostředí pro jejich on-line obchodování. Najdou zde podrobné přehledy o vývoji všech svých aktiv, a to ve třech základních měnách – korunách, eurech a dolarech.

Kromě přehledu o stavu majetku poskytuje aplikace i podrobnou historii všech realizovaných transakcí, aktuální kurzy indexů a měn. Stejně jako u předchozí verze, i v této zůstala dostupná možnost nastavení automatického zasílání SMS v případě, že změna měřeného kurzu překročila zadanou hodnotu. Díky tomu mohou akcionáři ihned zareagovat na každý náhlý propad či vzestup obchodovaných položek.

Nejvýraznější změnou prošlo samotné grafické rozhraní aplikace, které bylo zpřehledněno a upraveno pro co nejjednodušší ovládání uživateli. Spolu s ní bylo zprovozněno i napojení do speciální aplikace pro iPhone, díky kterému mohou nově uživatelé komunikovat se svými účty ze svých chytrých telefonů přímo, bez nutnosti navštívit samotnou internetovou stránku sekce.

Podobná řešení:

.
loading...
x