Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  Reference  /  Tvorba webových aplikací  /  Města a obce  /  Portál statutárního města Hradce Králové

Portál statutárního města Hradce Králové

www.hradeckralove.org

Datum realizace:

srpen 2009

Služby a produkty:

Realizační tým:

  • Jiří Vrba
  • Martin Gottwald
  • Jiří Ťápal
  • Petr Grochál
  • spolupráce s firmou Dynamica

Ocenění:

Web města Hradec Králové byl v roce 2011 vyhlášen v soutěži Zlatý erb nejlepším portálem měst a získal také cenu za nejpřístupnější portál města. Další informace naleznete na oficiálním portálu soutěže Zlatyerb.obce.cz.

V roce 2012 získaly oficiální stránky Hradce Králové cenu v soutěži Eurocrest o nejlepší internetové stránky měst, obcí a regionů v Evropě.

Doplňující informace:

V rámci projektu došlo ke spojení magistrátního intranetu a nově vytvořených internetových stránek pro veřejnost. Již na první pohled portál zaujme moderní grafikou a především jednoduchostí, s jakou se návštěvník na webu orientuje. Z rozšiřujících modulů, které byly pro web aplikovány, je nutno zmínit Úřední desku a Podatelnu – s možností digitálního podpisu. Byla provedena integrace online rezervačního systémů pro objednávání časů za účelem vyřízení občanských záležitostí (online objednávka úkonu, sledování obslužnosti). Z dalších zajímavých řešení je třeba zmínit modul E-spis - sledování vývoje podání žádostí, který umožňuje veřejnosti monitorovat stav vyřízení úřední dokumentace dle spisové značky. Posledním významným nestandardním řešením byla integrace modulu Životní situace.

"Volba redakčního systému Marwel se ukázala jako krok správným směrem. Systém je jednoduše ovladatelný a zároveň splňuje naše požadavky na publikování všech agend, které na portálu potřebujeme mít."

Mgr. Denisa Netolická,
Hradec Králové www.hradeckralove.org

Podobná řešení:

.
loading...
x