Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  Reference  /  Tvorba webových aplikací  /  Státní správa a samospráva  /  Informační portál pro veřejnost - SÚKL

Informační portál pro veřejnost - SÚKL

www.olecich.cz

Datum realizace:

říjen 2008; redesign listopad 2011

Služby a produkty:

Realizační tým:

  • Jiří Vrba
  • Dušan Kadavý
  • Tomáš Hanusek
  • Matej Kvasňovský    

 
     
  
 

Doplňující informace:

Původně byl záměr zadavatele vytvořit pouze mobilní verzi stávajícího webu, po hlubší analýze jsme ale došli k názoru, že vhodnější bude provést redesign celého webu. To se nakonec ukázalo jako dobrý nápad, neboť jsme na novém webu mohli hned použít prvky nové vizuální identity (symbol majáku jako záchranného světla pro pacienty a slogan Poznejte své léky) a vizuálně tak propojit portál s ostatními aktivitami SÚKLu.

Novým webem jsme chtěli podpořit také použitelnost webu pro uživatele a umožnit jim snadné a přehledné vyhledávání v databázích na všech stránkách. Také mobilní verze webu byla vytvořena s ohledem na uživatele přistupující ze svých telefonů. Tito uživatele mohou nyní snadno vyhledat nejbližší lékárnu nebo se podrobněji informovat o konkrétním léku.

Portál najdete nově na doméně www.olecich.cz, mobilní verze je dostupná na doméně m.olecich.cz (z mobilního zařízení se doména www.olecich.cz  automaticky přesměruje na mobilní verzi).

Podobná řešení:

.
loading...
x