Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  Reference  /  Tvorba webových aplikací  /  Firmy  /  BAUHAUS - Kutil roku

BAUHAUS - Kutil roku

www.kutilroku.cz

Datum realizace:

duben 2012

Služby a produkty:

Realizační tým:

  • Matej Kvasňovský
  • Jana Vrábelová
  • Filip Zavadil
 

Doplňující informace:

Baví vás aktivně tvořit a budovat svůj domov? Pak je tu pro vás nový web, který jsme připravili pro společnost BAUHAUS. Ta ve spolupráci s časopisem Udělej si sám a firmou Fiat Professional připravila pro své zákazníku zbrusu novou soutěž – Kutil roku. Součástí projektu je i tématická microsite, kterou jsme vytvořili a spustili v půlce dubna.

Největší důraz byl už odpočátku kladen na grafické zpracování. Důležité bylo vystihnutí myšlenky soutěže současně se zachováním jednotného vizuálu, společného pro celou akci. Proto jsme se rozhodli web zpracovat jako designovou microsite s hravou grafikou a přehledným obsahem.

Web je určen především pro soutěžící, kteří zde mohou pomocí on-line formuláře vkládat fotografie svých projektů a dozvědět se vše důležité o soutěži samotné. Součástí webu je i sekce s často kladenými dotazy. V průběhu následujících týdnů se web také rozšíří o rozsáhlou fotogalerii, v níž budou umístěny nominované práce. Celý web je založen na redakčním systému WordPress, který splňoval požadavky zákazníka a navíc výrazně snížil náklady na jeho tvorbu.

Podobná řešení:

.
loading...
x