Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  Naše řešení  /  Profil zadavatele

Profil zadavatele

Portál pro vhodné uveřejňování (PVU) poskytuje veřejným zadavatelům všechny služby související s profilem zadavatele a povinným uveřejňováním informací o veřejných zakázkách, zároveň nabízí přístup k zakázkám i pro širokou veřejnost.

V čem jsme lepší než konkurence

  • Základní služby poskytujeme zdarma – neúčtujeme za objem dat, množství zakázek, ani počty přístupů. Vše, co po vás požaduje zákon, je poskytováno zdarma.
  • Rozsáhlá databáze dodavatelů - Zveřejněním zakázek na PVU zvyšujete šanci, že dostanete kvalitní nabídku na vaši veřejnou zakázku. QCM ve svých nástrojích spravuje bezmála 20 000 dodavatelů. Nyní pracujeme na jejich koncentraci, tak abychom je mohli nabídnout v koncentrované formě zadavatelům, kteří používají naše systémy.
  • Hierarchický a multiuživatelský přístup - Podporujeme multiuživatelský přístup do našich systémů. Práci v našich systémech můžete rozdělit na více uživatelů s jasně definovanou hierarchií a přístupovými právy.
  • Vyhovuje jak pro veřejné zadavatele, tak i dotované zadavatele (příjemci dotací) - Naše systémy jsou uzpůsobeny jak pro veřejné zadavatele, tak i dotované zadavatele. Splňují v plném rozsahu vyhlášku 9/2011 o certifikaci elektronických nástrojů.

 

Portál pro vhodné uveřejnění

.
loading...
x