Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Generace Y – věda jako zábava

Generace Y – věda jako zábava

21.03.2012
Zajímáte se o přírodovědu, chemii či vesmír? Prostřednictvím projektu na podporu technických a přírodovědeckých oborů Generace Y můžete vstoupit bez obav do světa vědy. Web projektu pochází z naší dílny a byl spuštěn na konci zimy.

Web Generace Y vás zavede na zajímavé akce, technické workshopy i přírodovědecké tábory a ukáže, že i učení může být zábavné. Nové webové stránky jsou však určeny nejen samotné Generaci Y. Na své si zde přijdou všichni, kteří se zajímají o techniku či přírodovědu. Cílem celého projektu je totiž podpořit tyto obory a představit je zájemcům i v jiném světle, než jen před tabulí.

Při tvorbě webu jsme použili náš osvědčený redakční systém Marwel, doplněný o řadu nástavbových modulů. Stránky jsme se snažili zpracovat atraktivní a zábavnou formou, důraz na grafické zpracování byl jedním z hlavních požadavků. Textové informace jsme podpořili množstvím fotografií, které vám dokáží, jak krásná může věda být.

Na obsahu se stále pracuje, ale už nyní se můžete dočíst o novinkách z oboru, nebo si vybrat zajímavý program nejen na víkend. Připravuje se také sekce pro pedagogy, kteří zde mohou sdílet studijní materiály či spolu komunikovat na diskuzním fóru.

Rozhodujete se, co studovat? Možná právě vám Generace Y ukáže tu správnou cestu.

.
loading...
x