Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Webové stránky projektu VINOENVI

Webové stránky projektu VINOENVI

02.09.2009

Vzduch pomalu začíná vonět letošním burčákem, blíží se vinobraní a my jsme spustili další portál s vinařskou tématikou. Webové stránky projektu VINOENVI se věnují výzkumu vazby bioprodukce a životního prostředí na území vinařských oblastí Moravy a Slovenska.

 

VINOENVI

Webový portál VINOENVI.cz byl vytvořen jako součást výzkumného projektu Svazu integrované a ekologické produkce hroznů a vína o.s. EKOVÍN. Návštěvníci na stránkách budou moci v následujících letech nalézat aktuální informace a výsledky projektu, zaměřeného na ochranu životního prostředí ekologizací vinohradnictví na moravských a slovenských vinicích. Pro přehlednost akcí jsme do portálu implementovali elektronický kalendář, na semináře a konference se mohou zájemci registrovat pomocí elektronických formulářů. Pro zaregistrované uživatele je na stránkách k dispozici také diskuzní fórum.

Vinohrad plný života

Požadavkem klienta bylo vytvořit „dynamické, pozitivní, zdravě vypadající stránky - se svěžím tónem, pozitivní barvou a zdravou chutí“. V tomto případě jsme rozhodli jít cestou kreslené grafiky, nakreslit přírodu ve vinohradu se vší rozmanitou havětí – motýli, ptáci. Důraz na svěží zelenou barvu a motiv vinné révy obepínající stránky vhodně podtrhují celkové ladění stránek. VINOENVI je po projektech SVČR a Sustavino již třetím vinařským webem, který jsme v poslední době dělali.

 

 

.
loading...
x