Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Webová prezentace společnosti OEZ

Webová prezentace společnosti OEZ

30.10.2009

Mezi naše nejzajímavější projekty letošního podzimu se z kraje října zařadila prezentace společnosti OEZ. Nový portál významného klienta, který patří v oblasti jištění elektrických obvodů a zařízení nízkého napětí mezi lídry středoevropského trhu, obsahuje sedm jazykových mutací a speciální zakázkové moduly.

 

OEZ

Rozsáhlá analýza

Tvorbě webu předcházela rozsáhlá analýza, v níž jsme se zaměřili především na zjištění potřeb zákazníků a na stav portálů konkurence. Provedli jsme přímé uživatelské testování starého webu, které odhalilo mnoho nedostatků.

Analýza webu OEZ obsahovala také řadu doporučení pro SEO optimalizaci. Zhodnotili jsme stav indexace jednotlivých sekcí webu vyhledávači a zjistili pozice webu po zadání vybraných klíčových slov.

Webová prezentace

Výjimečnost nového portálu společnosti OEZ je dána hned několika aspekty. Kromě velkého počtu jazykových mutací (česká, anglická, německá, polská, slovenská, ruská, ukrajinská) web obsahuje i několik speciálních zakázkových úprav:

  • Pro společnost OEZ jsme vytvořili zcela nový modul Spořící konto, ve kterém mohou registrovaní klienti na základě odběru zboží s určitou bodovou hodnotou získávat zajímavé výhody pro další nákup produktů. Ve spořícím modulu klienti sledují stav svého účtu i historii svých objednávek.
  • Webovou prezentaci společnosti OEZ jsme navázali také na interní ERP systém s databází Microsoft SQL, ze kterého jsou přebírány kompletní informace o produktech. Díky tomu jsou na stránkách prezentovány produkty v jednotném vzhledu a vždy s aktuálními údaji.
  • Standardní výbavu poslední verze redakčního systému Marwel jsme na portálu OEZ rozšířili mj. o modul Otázky a odpovědi (FAQ); v každé jazykové mutaci jsou vytvořeny také samostatné chráněné sekce (Modrá planeta) s bližšími informacemi pro registrované klienty a přístupem ke Spořícímu kontu.

Velkou pozornost věnovala společnost OEZ přípravě portálu po obsahové stránce. Těší nás, že díky dobrým podkladům a výborné spolupráci vznikla rozsáhlá a kvalitní firemní prezentace, která má skutečně široké mezinárodní klientele co nabídnout.

.
loading...
x