Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Web Regionální rady Střední Morava

Web Regionální rady Střední Morava

16.04.2009

Regionální rada regionu soudržnosti Střední Morava je druhou regionální radou, která využila našich služeb a zkušeností s evropskými dotačními programy. V průběhu března jsme spustili její novou prezentaci.

Prostřednictvím nové prezentace Regionální rady Střední Morava jsme provedli funkční a obsahové sjednocení několika samostatných webů a webových aplikací. Do projektu jsme přidali také několik inovací redakčního systému a podporovaných funkcionalit.

Web Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava tak mj. obsahuje:

  • RRSMAnalýzu projektů – V aplikaci pro finanční analýzu projektů jsme vytvořili elektronické formuláře odpovídající právní formě žadatelů a formě jejich vedeného účetnictví. Minimalizovali jsme také užití souborů ve formátu Excel. Proces schvalování byl upraven na dvoufázový systém, na základě kterého žadatelé dodávají opravdu jen nejnutnější podklady.
  • Rozšířené možnosti práce s dokumenty – Novinkou redakčního systému je výpis výstupů z modulů, díky kterému lze do článků vkládat např. i seznam vybraných složek či dokumentů z jejich hromadného úložiště.
  • Zveřejňování výběrových řízení – Na webové prezentaci je prostor pro zadávání a zveřejňování veřejných zakázek realizátorů projektů. Všechna výběrová řízení jsou tak velice přehledná a transparentní.
  • Prezentaci projektů – Sekce je zajímavou možností prezentace realizovaných projektů a zároveň i zdrojem informací či inspirace pro další žadatele.

Při tvorbě webové prezentace Regionální rady Střední Morava byl kladen důraz na celkovou jednoduchost a dobrou orientaci uživatelů. Web tak obsahuje minimum grafických prvků a díky přehledné struktuře jsou všechny hledané informace velice dobře dostupné.

 

.
loading...
x