Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Web divize obchod společnosti GEODIS

Web divize obchod společnosti GEODIS

02.06.2009

Na základě dřívější úspěšné realizace webu pro společnost GEODIS jsme byli osloveni, abychom navrhli a realizovali webovou prezentaci obchodní divize této společnosti. Specifikem tohoto projektu, který jsme v květnu spustili, byla prezentace široké palety poskytovaných přístrojů a služeb společnosti - od geodetických přes oftalmologické až po spotřební materiály pro velkoformátový tisk. To vše při zachování jednotného pojetí webu, ale s důrazem na osobitost každého oboru.

geodis

Nová prezentace divize Obchod představuje ve své podstatě deset samostatných subwebů, rafinovaně začleněných do jediného portálu. Najdete zde kompletní nabídku geodetických přístrojů, GPS, stavebních laserů, nivelačních systémů pro zemní stroje, velkoformátových tiskáren, přístrojů pro optiky a oftalmology, střediska kalibračních služeb a nabídku servisních služeb, díky kterým Geodis poskytuje svým klientům komplexní servis k nabízeným řešením.

Projekty stavíme na podrobné analýze

V rozsáhlé úvodní analýze projektu obchod.geodis.cz jsme navrhli celkovou strategii a způsob řešení. Zanalyzovali jsme rovněž projekty konkurence, abychom vytipovali slabá místa dosavadního webu i konkurenčních projektů. Na základě takto vytvořené strategie jsme započali s tvorbou webu.

Důraz na osobitou grafiku, přehlednost a také funkční vyhledávání

Zpracování grafického návrhu představoval docela tvrdý oříšek. Výsledkem tvrdé práce je však zdařilé dílo. Z technického hlediska představuje jednu ze zajímavostí webu implementované vyhledávání. Kromě klasického vyhledávání v textech webu mohou návštěvníci blíže definovat čas publikování hledaného termínu, či omezit vyhledávání na jednu sekci webu. Šanci rychle nalézt hledaný obsah značně rozšiřuje také fulltextové vyhledávání v publikovaných dokumentech (pdf, doc, xls a dalších). Komfort zvyšuje i vyhledávání ve fotografiích webu.

geodis

Moderní webový portál se vším všudy

Díky úzké spolupráci našeho webového oddělení a oddělení správy obsahu vytváříme rozsáhlá portálová řešení, která uspokojí náročné návštěvníky i klienty s velice specifickými požadavky.

Společnost GEODIS

Společnost GEODIS BRNO, spol. s r.o., se úspěšně zabývá prodejem špičkových přístrojů a technologií. Je exkluzivním zástupcem korporace TOPCON, již 19 let distribuuje i servisuje její výrobky, a to na území České republiky, Slovenska, Rakouska a Rumunska. Společnost také distribuuje velkoformátové digitální tiskárny značky MUTOH, včetně zajištění veškerého servisu. Současně zákazníkům dodává materiály pro tisk HEXIS, či EMBLEM. Distribuuje také výrobky firem OptiMedica, Tiloat, Ushikata, BMI, Monti Antonio, Volmos, či Wasatch.

 

 

 

 

 

.
loading...
x