Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Web Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Web Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

05.11.2009

Portfolio nových webových prezentací jsme rozšířili o stránky Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky. Portál asociace obsahuje čtyři jazykové verze a představuje jedno z prvních ostrých nasazení redakčního systému Marwel 2.7 na externích webech.

 

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČRPrezentace AMSP ČR

V projektu Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky (AMSP ČR) jsme se primárně zaměřili na uživatelskou přívětivost. Kromě nových funkcí redakčního systému Marwel ve verzi 2.7 jsme pro prezentaci připravili speciální úpravu elektronických formulářů, díky které mohou redaktoři snadno vkládat formuláře do článků pomocí uživatelských polí. Modul Bannery umožňuje automatickou výměnu obrázků ve vybraných blocích, prezentace využívá také funkci Kalendáře či Ankety. Obsah staré prezentace byl přenesen v nezměněné podobě, portál však získal novou grafiku a čtyři samostatné jazykové verze v jednom webu.

Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky ocenila zejména široké spektrum možností redakčního systému Marwel, jeho variabilitu, jednoduchost ovládání i celkovou uživatelskou přívětivost. Věříme, že portál AMSP ČR bude sloužit k plné spokojenosti redaktorů i běžných návštěvníků.

 

.
loading...
x