Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Víte, jak vhodně uveřejňovat?

Víte, jak vhodně uveřejňovat?

09.09.2010

Dne 6. září jsme spustili v testovacím provozu Portál pro vhodné uveřejnění. Zadavatelé veřejných zakázek tím získávají jedinečnou možnost uveřejňovat výzvy ve zjednodušeném podlimitním řízení v souladu s platnou legislativou.

Vhodné uveřejňováníPortál pro vhodné uveřejnění

Dle novely zákona o veřejných zakázkách vzniká od 15. září 2010 povinnost veřejného zadavatele uveřejňovat výzvu ve zjednodušeném podlimitním řízení vhodným způsobem prostřednictvím atestovaného elektronického nástroje. Portál pro vhodné uveřejnění umožňuje zadavatelům splnit podmínky legislativy, aniž by si museli pořizovat komplexní elektronický nástroj s potřebným atestem.

Jak portál funguje?

Každý zadavatel si na základě svého IČ vytvoří na portálu jedinečný Profil zadavatele, který si následně zaregistruje v Uveřejňovacím subsystému ISVZ (www.isvzus.cz). Poté může svou zakázku uveřejnit přímo na Portále pro vhodné uveřejnění. Této služby lze navíc využít i v případě zakázek malého rozsahu a dalších zadávacích řízeních.

Portál pro vhodné uveřejnění se tak stane efektivním nástrojem pro snadné a transparentní uveřejňování zakázek stejně jako bohatým informačním zdrojem pro dodavatele, kteří hledají nové obchodní příležitosti.

.
loading...
x