Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Veřejná zakázka na nákup elektrické energie formou elektronické aukce

Veřejná zakázka na nákup elektrické energie formou elektronické aukce

19.10.2012
Zpravodajský server Parlamentní listy.cz publikoval 10. října článek o využití našeho elektronického nástroje E-ZAK Magistrátem hlavního města Prahy pro nákup elektrické energie. Jak je z článku patrné, náš nástroj má skutečně široké využití a svým uživatelům dokáže ušetřit nemalé prostředky.

Rada hlavního města Prahy schválila v prosinci roku 2011 Strategii elektronických aukcí v prostředí Magistrátu hlavního města Prahy. V souladu s ní připravila Pracovní skupina, která byla pro realizaci této Strategie ustavena, veřejnou zakázku na nákup elektrické energie. Zakázka se týká maloodběru pro Magistrát a Správu služeb hlavního města Prahy pro období jednoho roku.

„Elektřinu pro Magistrát a Správu služeb hlavního města Prahy chceme nakoupit prostřednictvím elektronické aukce, protože se chováme hospodárně a hledáme možnosti, jak ušetřit. Vzhledem k předpokládané hodnotě veřejné zakázky, která je 39 milionů korun, lze očekávat úspory ve výši až několika milionů korun,“ řekl primátor hlavního města Prahy Bohuslav Svoboda (ODS).

„Veřejná zakázka s názvem „Dodávka elektřiny pro odběrná místa připojená ze sítí nízkého napětí Hlavního města Prahy a SSHMP“ byla uveřejněna dne 15. 9. 2012 na adrese https://ezak.e-tenders.cz. Zájemci mohou elektronickou formou podávat nabídky v termínu do 1. listopadu do 13.00 hodin,“ uvedl radní Lukáš Manhart (TOP 09)..
loading...
x