Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  V květnu jezdíme v QCM „Do práce na kole“

V květnu jezdíme v QCM „Do práce na kole“

30.04.2012
V měsíci květnu startuje celostátní kampaň „Do práce na kole“. Celkem šest z nás bude v rámci tohoto projektu celý květen jezdit do práce a z práce na kole.

Po loňském úspěchu letos probíhá akce opět v Praze, ale nově i Brně, Liberci a v Pardubicích. Cílem kampaně Do práce na kole je omezit zahlcování měst automobily při každodenních cestách do práce, ale i zlepšit kondici zaměstnanců.

Šest statečných

V QCM vznikly dva silné týmy napříč všemi odděleními, do akce se zapojili naši kolegové:

  • Cyklolooseři – Katka Mahovská, Milan Lempera a Katka Merhoutová

  • Hustokrutopřísňáci – Petr Grochál, Tomáš Bajzecer a Jana Vrábelová

Pravidla akce

Oba týmy QCM se zapojí do kategorií Pravidelná dojíždka a Cyklozaměstnavatel roku 2012.

Pravidla oficiální soutěže Do práce na kole jsou velice jednoduchá, soutěží se v každém městě zvlášť. Není důležité, kolik kilometrů do práce najezdíte, ale pravidelná jízda. Tudíž musíme alespoň 66 % pracovních dní jet do práce na kole.

Titul Cyklozaměstnavatel roku získají v každém městě firmy, které své zaměstnance v dojížďce na kole podpoří. (Například umístí před své sídlo cyklistické stojany nebo zavedou finanční odměny pro zaměstnance dojíždějící na kole atd.). Hodnotit se budou i videa, fotografie, či další způsoby kreativní dokumentace cyklodojížďky do práce, které mohou soutěžící vytvořit.

V měsíci květnu zveřejníme aktuální stav i nějakou fotodokumentaci. Daší informace naleznete během května na našem Facebookovém firemním profilu.

Začínáme jezdit už od středy 2. května, tak nám držte palce! 

.
loading...
x