Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Systém odesílání hromadných SMS pro web Brno-střed

Systém odesílání hromadných SMS pro web Brno-střed

03.05.2010

Modul pro hromadné rozesílání SMS zpráv, jehož implementace proběhla na konci dubna, má sloužit jako komplexní informační systém pro občany, jež se k odběru zasílaných zpráv zaevidují.

Městská část Brno-střed bude využívat modul "Odesílání SMS" za účelem rozesílání informačních sdělení o činnosti radnice, o zasedání zastupitelstva, pozvánek na akce i informací z místního zpravodaje. Další zásadní využití tohoto modulu je plánováno pro potřeby informačního systému krizových situací. Důležité zprávy se tak k občanům dostanou nejrychlejším možným způsobem.

Výhodou modulu, jenž je implementován v rámci redakčního systému Marwel, je přehledná správa evidovaných uživatelů a především snadný provoz celého systému odesílání SMS zpráv. Hlavní předností je, že modul automaticky přebírá telefonní číslo z odeslaného registračního formuláře občana a zařazuje ho do databáze čísel pro odesílání SMS. Z doručeného formuláře také dokáže rozpoznat, který typ či rozsah informací občan na základě zakliknutých variant požaduje.

.
loading...
x