Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Státní dozory Drážní inspekce

Státní dozory Drážní inspekce

14.01.2009

Webové oddělení firmy QCM si k 1. lednu 2009 připsalo další úspěšnou realizaci projektu zakázkového programování. Státní dozory, tj.systém pro evidenci kontrol drážních objektů, je již osmou zakázkovou aplikací vytvořenou pro Drážní inspekci.

Funkce systému

Státní dozory jsou aplikací, která vznikla za účelem zjednodušení administrace, plánování výjezdů a evidenci kontrol, provedených na všech objektech spadajících pod správu Drážní inspekce. Pověření pracovníci mohou plánovat výjezdy např. dle stáří poslední kontroly, lokalizace či vybraného objektu (přejezdy, stanice, traťové úseky, neželezniční dráhy, lanovky aj.). Systém umožňuje zjistit stav kontroly (naplánovaná, oznámená, provedená apod.) i evidenci zjištěné závady. Díky šablonám a správci lokalit jsou v aplikaci předvyplňovány určité položky, což šetří čas a výrazně zjednodušuje celkovou administrativu.

Propojení aplikací

Státní dozory byly funkčně propojeny s dalšími interními systémy, které jsme již v minulosti pro Drážní inspekci vytvořili. Díky tomu je možné sdílet důležité informace např. s Centrální databází mimořádných událostí, Podpůrnou databází drážních objektů či Systémem pro správu uživatelů.

Další projekty Drážní inspekce

Drážní inspekce patří mezi naše nejvýznamnější klienty. Jsme rádi, že se na nás na základě dobrých zkušeností opětovně s důvěrou obracejí.

.
loading...
x