Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Spustili jsme web společnosti Agados

Spustili jsme web společnosti Agados

05.04.2010

Jeden z největších výrobců přívěsů, firma Agados s. r. o., má od konce března novou webovou prezentaci.  Díky konfigurátoru vozíků si mohou klienti na webu společnosti vytvořit vlastní sestavu pro převoz a objednat zboží prostřednictvím e-shopu.  Pro zjednodušení administrativy jsme také vytvořili správce objednávek, reklamací a garančních prohlídek.

AgadosSestavte si přívěs dle svých potřeb

Pro společnost Agados jsme vytvořili novou webovou prezentaci, kterou jsme obohatili o několik zajímavých zakázkových aplikací. Klienti ocení zejména konfigurátor vozíků, který umožňuje sestavit vlastní přívěs včetně příslušenství přesně dle potřeb. Stačí si na webu vybrat a naklikat. Aplikace vám nabídne možné kombinace i vypočítá cenu vaší sestavy. Takto sestavený přívěs pak lze jednoduše poptat u příslušného prodejce. Prostřednictvím e-shopu pak můžete zakoupit velké množství náhradních dílů i na starší přívěsy.

Další zakázkové aplikace

Obchodní zástupci a zaměstnanci firmy mohou nově využívat také správce objednávek, poptávek, reklamací a garančních prohlídek. Tyto zakázkové aplikace umožňují snadnou a přehlednou správu administrativy běžných obchodních i servisních úkonů. Díky správci mohou klienti na webu nalézt např. informace o své odeslané objednávce, jméno obchodníka, jež ji vyřizuje, a mnoho dalších užitečných informací. Aplikace zajišťují automatické přeposílání i archivování dat ve všech administrativních procesech spojených s objednávkami, reklamacemi i garančními prohlídkami.

Web společnosti ve čtyřech jazykových mutacích naleznete na doménách agados.cz a agados.sk.

.
loading...
x