Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Spustili jsme web Regionální rady Severovýchod

Spustili jsme web Regionální rady Severovýchod

15.03.2010

Portfolio webových prezentací zabývajících se čerpáním evropských dotací jsme rozšířili o nový portál Regionální rady regionu soudržnosti Severovýchod.

Hlavním důvodem, které vedly Regionální radu Severovýchod k rozhodnutí pro změnu, byly nedostatečné a chybné funkce původního redakčního systému. Jsme rádi, že na základě našich předešlých zkušeností s portály, které se zabývají evropskými dotacemi, a díky systematickému vývoji aplikací jsme mohli Regionální radě nabídnout nejen zcela funkční redakční systém Marwel, ale i zajímavé podněty a možnosti rozšíření webu.

Regionální rada Severovýchod

O portálu

Regionální rada regionu soudržnosti Severovýchod se orientuje na regionální rozvoj Libereckého, Pardubického a Královéhradeckého kraje. Její webový portál přináší uživatelům cenné a praktické informace o čerpání finančních prostředků z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

Projekt "Severovýchodu"

Na přání klienta zůstala vizuální podoba portálu téměř nezměněna. Rozšíření se web dočkal zejména z funkčního hlediska. Jako velmi přínosné zhodnotili redaktoři portálu moduly Download centrum pro snadné aktualizace a dostupnost všech verzí dokumentů, Registrace na semináře, Kalendář akcí, Fotogalerii a především modul Výzvy, který umožňuje rychlé vyhledávání a snadnou orientaci ve vypisovaných výzvách.  Pro Regionální radu Severovýchod jsme zakázkově upravili také Prezentaci projektů a modul Otázky a odpovědi. Uživatelé mohou nejen odesílat své dotazy prostřednictvím elektronických formulářů, ale i vyhledávat odpovědi dle témat či konkrétního výrazu.

Celkově je portál www.rada-severovychod.cz výrazně uživatelsky orientován a jeho funkční rozšíření usnadňují práci žadatelům i vlastním redaktorům.

.
loading...
x