Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Spuštění nového portálu ESF

Spuštění nového portálu ESF

02.12.2008

Na začátku prosince jsme dokončili jeden z našich největších letošních projektů - nový portál Evropského sociálního fondu ČR. Součástí realizace byl, spolu s tvorbou webové prezentace, i vývoj celé řady zakázkových modulů.

ESF

Evropský sociální fond se zařadil mezi další významné úřady, které se rozhodly využít služeb naší firmy. Zákazníka přesvědčily především naše rozsáhlé zkušennosti z oblasti veřejné zprávy a předchozí úspěšné realizace. Podobný rozsah měly i naše dřívější projekty - portál Strukturálních fondů a portál Úřadu regionální rady Moravskoslezsko.

Samotná webová prezentace je založena na osvědčeném redakčním systému Marwel 2.6, který jsme vyvinuli pro takto rozsáhlá portálová řešení. Kromě samotného webu, doplněného o moduly Kalendář akcí, Ankety, fotogalerie Obscura a Správce dokumentů, jsme navrhli i řadu speciálních aplikací. Jedná se o:

  • Modul pro publikování a vyhledávání výzev - usnadní žadatelům orientaci v aktuálně vyhlášených výzvách. Ty jsou filtrovány nejen podle jednotlivých operačních programů a programových období, ale i podle jednotlivých prioritních os a oblastí podpory.
  • Modul pro publikování a vyhledávání zadávacích řízení - umožňuje zájemcům vyhledávat ve zveřejněných zakázkách jak podle předmětu plnění, tak i podle data vyhlášení zakázky a lhůty plnění.
  • Modul pro publikování úspěšně realizovaných projektů - umožňuje vyhledávání projektů dle programového období, operačních programů, prioritních os a oblastí podpory. Každý se tak může snadno přesvědčit, jakých oblastí se činnost ESF týká a jaké projekty jsou realizovány.
  • Modul otázek a odpovědí - funkce byly podstatně rozšířeny a upraveny pro potřeby tohoto portálu.
  • Modul Tag it! - jedná se o v současnosti velmi populární tagování článků, tedy jejich označování klíčovými slovy. Ta jsou následně vypsána v tzv. Mračnu tagů, kde jsou zvýrazněna podle četnosti svého užití. Po kliknutí na vybrané slovo se následně vypíšou všechny relevantní články, které jsou jím označeny. Návštěvník tím získává zcela novou, přísně tématickou úroveň navigace. Kromě samotných článků jsou otagovány navíc i všechny dokumenty, brožury a informační letáky.

Kromě vývoje a dodávky softwaru naše společnost zajišťuje i všechny technické práce, správu serverů a hosting.

Pevně věříme, že se nový portál ESF brzy stane vítaným průvodcem všech uchazečů o dotace EU, stejně jako vyhledávaným zdrojem informací pro širokou veřejnost. Při jeho realizaci naše firma opět dokázala, že je špičkou ve svém oboru a nabízí spolehlivá, funkční řešení, která si získávají stále větší uznání a respekt.

.
loading...
x