Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Spuštění nové verze VIP sekce Cyrrus

Spuštění nové verze VIP sekce Cyrrus

19.01.2012
Naši vývojáři dokončili další projekt ze světa akcií a peněžních trhů. Tentokrát se jedná o novou verzi VIP sekce webu Cyrrus, která dostala řadu důležitých vylepšení. Tím nejzásadnějším je přímé napojení do speciální aplikace pro iPhone.

VIP sekce webu Cyrrus je samostatná aplikace, která je součástí mateřského portálu Cyrrus.cz. Je však uzavřená a určená výhradně pro klienty společnosti. Těm nabízí ucelené prostředí pro jejich on-line obchodování. Najdou zde podrobné přehledy o vývoji všech svých aktiv, a to ve třech základních měnách – korunách, eurech a dolarech.

Kromě přehledu o stavu majetku poskytuje aplikace i podrobnou historii všech realizovaných transakcí, aktuální kurzy indexů a měn. Stejně jako u předchozí verze, i v této zůstala dostupná možnost nastavení automatického zasílání SMS v případě, že změna měřeného kurzu překročila zadanou hodnotu. Díky tomu mohou akcionáři ihned zareagovat na každý náhlý propad či vzestup obchodovaných položek.

Nejvýraznější změnou prošlo samotné grafické rozhraní aplikace, které bylo zpřehledněno a upraveno pro co nejjednodušší ovládání uživateli. Spolu s ní bylo zprovozněno i napojení do speciální aplikace pro iPhone, díky kterému mohou nově uživatelé komunikovat se svými účty ze svých chytrých telefonů přímo, bez nutnosti navštívit samotnou internetovou stránku sekce.    

.
loading...
x