Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Spuštění bulharské verze webu GEODIS

Spuštění bulharské verze webu GEODIS

27.02.2009

Naše společnost úspěšně realizovala další projekt mezinárodního charakteru. Pro společnost GEODIS vytvořila bulharskou verzi jejich firemní prezentace. Při jeho tvorbě jsme se museli vypořádat nejen s jazykovou bariérou, ale i rozdílným písmem.

www.geodis.bgDalší projekt v zahraničí

Nový portál www.geodis.bg bulharské pobočky společnosti GEODIS nabízí stejné množství informací, jako jeho český předobraz, byl však vytvořen tak, aby byl přístupný bulharským uživatelům internetu. Kromě bulharštiny jsou veškeré materiály dostupné i v angličtině. Je to již druhá jazyková verze mateřského webu www.geodis.cz, první byla verze francouzská.

Nová strategie pro regionální pobočky

Tyto regionální mutace firemního webu se setkaly s velmi pozitivním ohlasem, proto se momentálně připravuje i verze rumunská. Mezinárodní společnost GEODIS tak získává mocný obchodní nástroj, pomocí kterého může oslovovat klienty přímo v jednotlivých zemích. Regionální pobočky navíc mohou lépe reagovat na místní situaci a rozdílný trh, nejsou totiž vázány na centrální portál. Jejich stránky jsou zcela nezávislé a umožňují tak lepší SEO optimalizaci. Tato strategie je mnohem úspěšnější, než tvorba jazykových verzí v rámci jednoho webu, proto ji doporučujeme i dalším klientům, kteří expandují na zahraniční trhy.

.
loading...
x