Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Smart Administration – web pro efektivní veřejnou správu a přátelské veřejné služby

Smart Administration – web pro efektivní veřejnou správu a přátelské veřejné služby

28.07.2010

V polovině července byl portál Smart Administration převeden na nový redakční systém Marwel s rozšířenými funkcionalitami. Web, jehož cílem je podpora efektivní veřejné správy a služeb, je letos již třetím projektem Ministerstva vnitra, na kterém se podílíme.

Smart AdministrationWeb Smartadministration.cz je portálem obsahujícím souhrnné informace o projektech, které vznikly za účelem zkvalitnění veřejných služeb a zefektivnění fungování veřejné správy. Společným cílem všech projektů je zjednodušení komunikace a zlepšení kvality služeb občanům prostřednictvím provázaného a koordinovaného fungování veřejných institucí. Na webu Smart Administration najdete kromě strategických dokumentů a zákonů informace např. o Datových schránkách, elektronickém občanském průkazu, fungování Czech POINT, Elektronickém portálu územních samospráv, Základních registrech, eGovernmentu, Komunikační infrastruktuře informačních systémů veřejné správy a dalších projektech podporujících efektivitu veřejných služeb a jejich primární orientaci na klienta. Po webu Odboru strukturálních fondů a Správy základních registrů je Smart Administration letos už třetím portálem Ministerstva vnitra, na jehož realizaci se podílíme.

.
loading...
x