Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Sledujte zásahy jihomoravských hasičů on-line, ostrý provoz přináší další vylepšení

Sledujte zásahy jihomoravských hasičů on-line, ostrý provoz přináší další vylepšení

10.11.2009

Zásahy on-line, aplikace kterou jsme pro Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje (HZS JMK) spustili v únoru tohoto roku, přechází do ostrého provozu. Díky novinkám v aplikaci se nyní dozvíte o mimořádných událostech více detailů, můžete si navolit automatickou aktualizaci nebo nastavit RSS kanály i pro jednotlivé územní odbory Hasičského záchranného sboru.

 

Novinky v aplikaci

firebrno.cz

Přechod aplikace Zásahy on-line na ostrý provoz jsme na portále Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje využili k jejímu dalšímu rozšíření a nasazení několika novinek. Aplikace získala kompletní češtinu, přidán byl také seznam zasahujících jednotek. Díky nově vzniklým RSS kanálům můžete nyní získávat informace o mimořádných událostech v celém kraji, ale i v oblastech zajišťovaných konkrétním územním odborem HZS.

Aktuální informace během několika minut

Pro návštěvníky portálu, kteří sledují skutečně aktuální dění, byla aplikace obohacena také o možnost nastavení automatické aktualizace stránek po 1 minutě. Díky optimalizaci databáze došlo k jejímu výraznému zrychlení. O  události se tak dozvíte několik minut po jejím nahlášení.

Zakázkové programování

Aplikace vytvořené přesně na zakázku jsou jednou z hojně využívaných služeb našeho webového oddělení. Rádi vytváříme nové systémy, které usnadní a zjednoduší práci našim klientům. V případě Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje jsou Zásahy on-line naší třetí zakázkovou aplikací, kterou tento významný klient úspěšně využívá.

Bližší informace o předešlých projektech pro HZS JMK naleznete v sekci Reference.

 

.
loading...
x