Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Školení o elektronizaci veřejných zakázek

Školení o elektronizaci veřejných zakázek

08.02.2011

Společnost e-tenders, s.r.o. zahájila loni na podzim cyklus školení o elektronizaci veřejného zadávání.

Společnost e-tenders, s.r.o. zahájila loni na podzim cyklus školení o elektronizaci veřejného zadávání.

banner e-tentders

V letošním roce se školení rozšíří o workshopy. Bude se jednat v podstatě o ojedinělé systematické vzdělávání v oblasti elektronických veřejných zakázek, jejichž administrace je v očích veřejnosti stále velkou neznámou.

Školení se uskuteční 23. března 2011 v Brně v hotelu Voroněž a kromě tématu elektronizace se bude hovořit i tématu veřejného zadávání v Operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK). Přednáška bude v rámci školení doplněna workshopem.

Školení elektronizace v roce 2010

První školení se uskutečnilo 23. listopadu 2010 v Brně na Masarykově univerzitě a týkalo se výhradně otázek elektronizace, a to především dynamických nákupních systémů a elektronických aukcí.

Druhé školení proběhlo 20. ledna 2010 na Fakultě sociálních věd Karlovy univerzity v Praze a byly prezentovány nejenom otázky elektronizace, ale i dohledu nad zákonem o veřejných zakázkách. Toto téma přednesl doc. JUDr. Ing. Radek Jurčík, Ph.D., autor známého „šedého komentáře“ o veřejných zakázkách.

Podrobnější informace o připravovaném školení i workshopu včetně možnosti přihlášení na akci získáte na stránkách e-tenders.cz.

.
loading...
x