Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Redesign webu společnosti OEZ

Redesign webu společnosti OEZ

20.04.2011
Jarní únava zcela jistě nepanuje ve společnosti OEZ. Ta se totiž rozhodla právě v tomto období provést kompletní redesign svého webu, v duchu nové firemní corporate identity. OEZ je dodavatelem produktů a služeb v jištění elektrických obvodů a zařízení nízkého napětí, od roku 2007 patří do nadnárodní skupiny Siemens.

S novým vzhledem vstříc zákazníkům

Důvodů pro redesign webu OEZ bylo hned několik; v prvé řadě změna firemního vizuálního stylu, kterému bylo nutné přizpůsobit i vzhled webu. Jednalo se o jiné řešení barevných prvků, písma i úprava loga. Dalším důvodem bylo doplnění portfolia samotných výrobků, které jsou na webu prezentovány. V neposlední řadě ke změně vedly i požadavky na úpravu či rozmístění jednotlivých textových bloků. Proto bylo rozhodnuto provést kompletní redesign celého webu.

Naší snahou bylo docílit toho, aby byl vzhled stránek kompaktní a korespondoval s firemním vizuálním stylem, přitom však splňoval požadavky na moderní webovou aplikaci. Tím je především logické a přehledné ovládání. Dalším důležitým aspektem je snadný přístup k jednotlivým produktovým řadám či informacím o jejich náhradě za jiné typy. V neposlední řadě bylo nutné zpřehlednit i přihlášení do klientské sekce. Výsledkem je moderní firemní web, splňující i ty nejnáročnější požadavky, a který je přehledný a výborně ovladatelný ve všech jazykových mutacích.

.
loading...
x