Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Redesign webu Národního divadla Brno

Redesign webu Národního divadla Brno

26.10.2012
Do nové sezóny si Národní divadlo Brno připravilo pro své příznivce jednu důležitou novinku – redesign svého webu. Stejně jako původní verze, i nová pochází z dílny našich vývojářů.

Upravený portál Národního divadla Brno se ve své nové podobě ještě více přiblížil k běžným divákům, kteří se chtějí snadno zorientovat v nabídce představení, zjistit aktuální program a jednoduše zarezervovat lístky.

Přehledné informace a užitečné funkce

Hlavní předností nové prezentace je komplexní propojenost nabízených informací. Díky ní mohou návštěvníci zjistit např. seznam představení, ve kterých mohou vidět svého oblíbeného umělce, stručný obsah inscenací, termíny a místo uvedení i zda jsou k dispozici volné lístky. Přehledné rozdělení prezentace na operu, činohru a balet nasměruje návštěvníky přímo na vybraný umělecký žánr, samostatná dětská sekce napoví, která představení jsou určena nejmenším divákům.  Komplexnost informací je podpořena kalendářem, rozšířeným vyhledáváním i profily umělců všech souborů ND Brno.  Grafické zpracování prezentace včetně bohaté fotogalerie vtahuje návštěvníky do děje uváděných inscenací, představuje atmosféru historických budov i tváře jednotlivých umělců.

V projektu Národního divadla Brno jsme se opět snažili propojit funkčnost a informační celistvost se zajímavou a lákavou grafickou podobou. Zda se nám to podařilo, můžete sami posoudit na stránkách www.ndbrno.cz.

.
loading...
x