Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Redakční systém Marwel v novém kabátě

Redakční systém Marwel v novém kabátě

21.09.2011
Do nového školního roku jsme vykročili pravou nohou a připravili jsme nový optimalizovaný web redakčního systému Marwel, který se představil v novém kabátě hned 1. září.

Hlavním účelem nových stránek je představit klientům možnosti našeho redakčního systému a jeho širokou variabilitu. Jsou zde popsány možnosti jeho použití pro konkrétní okruhy zákazníků (státní sektor, firmy, nevládní organizace...), ohlasy klientů i informace o jeho nasazení. Jelikož se jedná o systém modulární, je zde i přehled všech hlavních modulů. Web obsahuje i řadu rad pro ty, kteří ještě nemají zkušenosti s tvorbou a rozvojem webových stránek. Samozřejmostí je možnost objednání bezplatné konzultace s našimi odborníky.

Současně s novým optimalizovaným webem představujeme našim zákazníkům novou verzi, redakční systém Marwel 3. Po řadě rozšíření stávající verze Marwel 2 přišel čas postoupit o krok dále a nabídnout našim klientů nový, vylepšený systém, který je založený na nejnovějších technologických postupech a moderních řešeních. Samotný Marwel 3 je již instalován na několika webech a náš vývojový tým intenzivně pracuje na jeho finální podobě. Z předchozích verzí převzal to nejlepší – jednoduchou práci s jazykovými mutacemi či správu uživatelů, ale především „přední redakci“ (frontend redakce), umožňující on-line editaci libovolného článku doslova v reálném čase, a to bez nutnosti přecházení do jiných administračních rozhraní. Systém však obsahuje také řadu významných zlepšení, především v oblasti bezpečnosti a výkonu. Jeho vývoj byl podpořen dotací Evropské fondu pro regionální rozvoj, a to v rámci operačního programu Podnikání a inovace.

Více informací o redakčním systému Marwel


.
loading...
x