Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  QCM na konferenci ISSS 2010

QCM na konferenci ISSS 2010

06.04.2010

Zastavte se na stánku 22 na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě ve dnech 12. a 13. dubna 2010. Máme pro vás připraveny akční nabídky našich produktů, soutěž o ceny a  hned několik milých překvapení.

Akční nabídky produktů Marwel a EZAK

Přemýšlíte o elektronizaci veřejných zakázek nebo o tvorbě nového portálu? Pak byste měli vědět, že právě na stánku QCM na vás čeká mimořádná akční nabídka. Platí však pouze pro účastníky a návštěvníky konference Internet ve státní správě a samosprávě.

QCM - dodavatel spolehlivých a efektivních systémů pro stání správu a samosprávu, vám představí novinky v oblasti správy internetových portálů a aktuální verzi redakčního systému Marwel. Naše produkty rádi odprezentujeme na projektech uplynulého roku. Pro zvídavé pootevřeme dvířka do naší kuchyně - ukážeme vám zárodek nové verze redakčního systému Marwel 3.0.

Představíme Vám dvě zásadní rozšíření možností systému EZAK - Dynamický nákupní systém a eAukce. Připravili jsme pro vás i prezentaci nových nasazení aplikace E-ZAK na Masarykově univerzitě v Brně.

Soutěž o ceny

Věříme, že budete mít štěstí a odnesete si také některou z připravených cen pro účastníky naší krátké ankety.

A překvapení?

K našim webovým specialitám podáváme vynikající …. Víc neprozradíme.

Těšíme se na Vaši návštěvu na stánku QCM č.22 -1. patro na konferenci ISSS v Hradci Králové.

.
loading...
x