Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  QCM na konferenci ISSS 2009

QCM na konferenci ISSS 2009

14.04.2009

Společnost QCM se ve dnech 6. a 7. dubna zúčastnila dvanáctého ročníku
konference Internet ve státní správě a samosprávě v Hradci Králové.

QCM na ISSSPrezentace firmy QCM

Na konferenci ISSS 2009 prezentovala společnost QCM své hlavní produkty. Patří mezi ně E-ZAK – elektronický systém pro zadávání veřejných zakázek, dále tvorba a možnosti užití zakázkových e-learningových kurzů a v neposlední řadě i tvorba webových portálů spolu s redakčním systémem Marwel. Nově byla představena také spolupráce se společností NAR marketing v oblasti elektronických aukcí PROe.biz.

Konference ISSS 2009

Fenoménem letošní konference Internet ve státní správě a samosprávě 2009 byly datové schránky. Jejich problematice byla věnována dlouhá řada přednášek, kterých se aktivně zúčastnil např. také náměstek ministra vnitra Zdeněk Zajíček. Z dalších témat pak např. rozvoj eGovernmentu, eArchivace, eJustice, eHealth, bezpečnost IS, elektronické registry aj.

V průběhu dvou dnů oficiálního programu konference se zaregistrovalo (včetně účastníků doprovodné evropské akce) téměř 2500 účastníků, uskutečnilo se více než 250 přednášek a prezentací a ve výstavní části se představilo přes 110 vystavovatelů, především z řad dodavatelů ICT a služeb do sektoru veřejné správy.

 

Další ročník konference se uskuteční ve dnech 12. až 13. dubna 2010 opět v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové a my se již těšíme na vaši účast.

.
loading...
x