Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  První on-line burza práce pro osoby se zrakovým postižením

První on-line burza práce pro osoby se zrakovým postižením

01.12.2010

Ve spolupráci se společností  TyfloCentrum, o. p. s., v pěti krajích České republiky, jsme vytvořili zcela unikátní webový projekt, který je zaměřen na aktivní pomoc při hledání pracovního uplatnění občanů se zrakovým postižením.

Burza práceBurza práce pro osoby se zrakovým postižením je prvním webovým portálem, který nabízí pracovní uplatnění pro osoby s konkrétním druhem zdravotního postižení. Portál vznikl jako součást projektu „Komplexní program podpory zaměstnávání osob se zrakovým postižením", na jehož realizaci se společně podílejí TyfloCentra z 5 krajů České republiky. Web tak nabízí pracovní příležitosti pro osoby se zrakovým postižením v Olomouckém, Královéhradeckém, Pardubickém, Ústeckém kraji a v kraji Vysočina.

Webový portál je však unikátní nejen úzkým profilem cílové skupiny a neobvyklým územním rozsahem. Při tvorbě stránek jsme kladli důraz na splnění veškerých standardů, které jsou předpokladem pro funkčnost a použitelnost webu určeného pro uživatele se zrakovým postižením. Díky tomu se Burza práce pro osoby se zrakovým postižením stala jednou z dokonale blind-friendly webových záležitostí.

 

Tento projekt je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

.
loading...
x