Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Prezentace základních registrů

Prezentace základních registrů

23.04.2010

Na konferenci ISSS/LORIS 2010 v Hradci Králové byl nově představen další čerstvý web z naší dílny. Pro Správu základních registrů jsme vytvořili webovou prezentaci, prostřednictvím které budete moci získat potřebné informace, týkající se všech projektů Základních registrů, tj. včetně ISZR-  Informačního systému základních registrů nebo převodníku – ORG.

Správa základních redistrů

V první polovině dubna jsme spustili nový web Správy základních registrů. Prezentace szrcr.cz se v následujících dnech plní přehlednými informacemi o projektech Základních registrů, vzájemných vazbách mezi nimi a aktuálním dění kolem nově vzniklého správního úřadu. Postupně se bude plnit i obsah zaměřený na konkrétní cílové skupiny.

Pomocí interaktivní mapy na titulní stránce se návštěvníci webu snadno zorientují, přehlednost prezentace je podtržena také jejím tematickým členěním. Horní menu nabízí základní informace o jednotlivých projektech Základních registrů, druhá část se orientuje přímo na konkrétního uživatele.

Správa základních registrů

Správa základních registrů vznikla jako nový správní úřad k 1. lednu 2010, a to na základě zákona č. 111/2009 Sb., o základních registrech. Jejím hlavním úkolem je zajištění správy, provozu a bezpečnosti Informačního systému základních registrů (ISZR). Co tedy vlastně na novém webu naleznete? Prostřednictvím prezentace se seznámíte s přehledem základních informací o všech projektech Základních registrů, a to jak se Základními registry samotnými, tj. Registrem osob, Registrem obyvatel, Registrem územní identifikace, adres a nemovitostí, Registrem práv a povinností, tak i s dalšími z projektů Základních registrů, tj. ISZR a ORG.

.
loading...
x