Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Právě vychází třetí číslo QCMagazinu

Právě vychází třetí číslo QCMagazinu

28.08.2008

I když je léto časem dovolených a prázdnin, vydali jsme v půli srpna další číslo QCMagazinu, které čtenáře informuje o nové verzi redakčního systému Marwel.

QCMagazinMarwel ve verzi 2.6

Již třetí číslo našeho úspěšného firemního časopisu přináší informace o mnoha vylepšeních redakčního systému Marwel ve verzi 2.6. Novou funkcí je například koš, do něhož se přesouvají smazané články, a lze je tedy velmi snadno obnovit. Vítána je také podpora flashových animací, které lze vložit do každého článku přímo v přední redakci.


Aktivity QCM v posledních měsících

I v tomto čísle ale samozřejmě nechybí široký přehled našich aktivit za několik posledních měsíců. Za všechny zmiňme vytvoření nových webových stránek redakčního systému Marwel, redesign portálu elektronického nástroje E-ZAK nebo vývoj speciálního modulu eCBA (Cost-benefit analýza) pro Regionální rady Střední Morava a Moravskoslezsko. V QCMagazinu také naleznete informace o portálu LinuxEXPRES, který byl v červenci upgradován na verzi 2.6 redakčního systému Marwel.

Naše dokončené projekty

Z dokončených webových projektů lze zmínit například portál Národního parku Podyjí či novou verzi Kalkulačky pro jednostranné zvýšení nájemného na rok 2009 pro Ministerstvo pro místní rozvoj.

Kde si můžete QCMagazin stáhnout?

Nové číslo ve formátu PDF naleznete v sekci QCMagazin. Stejně jako u minulých čísel doufáme, že vás i nové číslo zaujme.
.
loading...
x