Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Povedený redesign portálu léky.sukl.cz (nově www.olecich.cz)

Povedený redesign portálu léky.sukl.cz (nově www.olecich.cz)

28.11.2011
Nová verze pacientského portálu SUKL má nyní kromě moderního vzhledu i svoji vlastní verzi pro mobilní zařízení. I tímto způsobem se chce více přiblížit pacientům, pro které je primárně určena. A pro nás je to další úspěšně dokončený projekt...

V první fázi požadoval SÚKL pouze přepracování původního pacientského webu do mobilní verze. Při bližší analýze jsme však došli k názoru, že vhodnější bude úplný redesign.

To se nakonec ukázalo jako správné rozhodnutí, neboť posléze byly naplánovány rozsáhlé úpravy a kampaň na propagaci portálu. Jednalo se zejména o změnu domény, propojení se sociálními sítěmi, originální prvky vizuální identity (symbol majáku jako záchranného světla pro pacienty) a sloganem Poznejte své léky.

Všechny tyto detaily tak mohly být zapracovány do nového designu, včetně změn, kterými jsme chtěli posílit orientaci na pacienty my. Na titulní stránce je nyní umístěn dominantní vyhledávací blok léků a lékáren, který je dostupný i na všech podstránkách. Také mobilní verze webu byla vytvořena s ohledem na uživatele přistupující ze svých telefonů.

Portál najdete nově na doméně www.olecich.cz, mobilní verze je dostupná na doméně m.olecich.cz (z mobilního zařízení se doména www.olecich.cz  automaticky přesměruje na mobilní verzi).

.
loading...
x