Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Portál vinařského projektu Sustavino.eu

Portál vinařského projektu Sustavino.eu

15.07.2009

Vytvořili jsme nové prostředí pro elektronickou komunikaci a prezentaci vinařských produktů. Webové stránky Sustavino.eu vznikly jakou součást zajímavého mezinárodního projektu, jehož cílem je systematická podpora  malých a středně velkých producentů vína z devíti evropských zemí.

sustavino_1.jpg

Speciální sekce jen pro členy

Stránky www.sustavino.eu poskytují informace dvěma základním skupinám návštěvníků, a to veřejnosti a realizátorům projektu.
Veřejnosti je na portálu určena obecná část, stěžejní část informací je pak určena zejména druhé  skupině, realizátorům projektu, kterým tento portál nabízí mnohem více informací.

Po přihlášení do členské části portálu mají realizátoři a partneři přístup k interním dokumentům a materiálům. Na titulní stránce naleznou přehledné bloky s informacemi o aktuálním dění (poslední články, dokumenty, komentáře a mnohé další).  Řešitelé mohou zároveň vkládat dokumenty do datového uložiště, komentovat články a diskutovat o aktuálních vinařských problémech. Samozřejmostí je i informování uživatelů e-mailem o nově publikovaných článcích.

Chystají se další jazykové mutace

Prezentace projektu je nyní vytvořena v anglickém jazyce, postupně po dokončení překladů do jazyků patrnerů bude rozšířena o další jazykové verze.

.
loading...
x