Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Portál Státního fondu rozvoje bydlení

Portál Státního fondu rozvoje bydlení

09.12.2009

Pro Státní fond rozvoje bydlení jsme vytvořili nový webový portál. Projekt jsme postavili na dvou základních kamenech – jednoduchost a přehlednost. Nyní můžete posoudit, jak se nám to podařilo.

 

Grafické zpracování

SFRB

Grafika nového webu Státního fondu rozvoje bydlení vycházela na přání zadavatele z podoby současného webu Ministerstva pro místní rozvoj. Vytvořili jsme proto web, který má podobné horizontální menu. V grafice jsme se snažili akcentovat důvěryhodnost instituce, použili jsme tak výrazné monochromatické ladění - černobílé fotky v kombinaci s jedinou doplňkovou barvou.
V porovnání s dosavadním řešením došlo i ke změně v uspořádání titulní stránky. Především jsme chtěli zdůraznit programy podpory nabízené SFRB, protože ty jsou pro návštěvníky webu nejzajímavější.

Technické řešení portálu

Redaktoři využívají při své práci na novém portálu Státního fondu rozvoje bydlení poslední verzi redakčního systému Marwel. Z rozšiřujících modulů jsme web doplnili o Download centrum pro snadnou správu dokumentů, Fotogalerii, Fulltextové vyhledávání a Podatelnu s funkcí elektronického podpisu. Zakázkově jsme v tomto případě vytvořili možnost přiřazování dokumentů ke článkům do pravého bloku pomocí uživatelských polí. Vznikl tak jednoduchý a přehledný portál s požadovanými funkcemi a výbornou ovladatelností.

 

.
loading...
x