Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Portál KRIZPORT oceněn v anketě Hasič roku 2011

Portál KRIZPORT oceněn v anketě Hasič roku 2011

06.06.2012
Již třetí ročník ankety Hasič roku zná své vítěze. V úterý 15. května 2012 byli v Praze v Trojském zámku oceněni zaměstnanci Hasičského záchranného sboru ČR za svoji příkladnou práci za rok 2011. Jsme velmi hrdí na to, že námi vyvinutý Portál krizového řízení pro Jihomoravský kraj (KRIZPORT) se umístil na druhém místě v kategorii „Projekt roku“.

Anketu vyhlašuje generální ředitelství HZS ČR a ceny předali první náměstek ministra vnitra Mgr. Jaroslav Hruška a generální ředitel HZS ČR plk. Ing. Drahoslav Ryba.

KRIZPORT byl spuštěn v únoru 2011 a jeho cílem je poskytovat informace, potřebné ke zvládnutí možných krizových situací a zajišťovat spolupráci všech složek IZS s veřejnými institucemi. Na rozdíl od kmenového webu HZS je KRIZPORT tedy určen především odborníkům a většina obsahu je umístěna v chráněných sekcích, přístupných jen registrovaným uživatelům.

Hlavní částí tohoto obsahu je elektronická verze Havarijního plánu JmK, který pokrývá většinu možných krizových situací, i s jejich řešením. Také jsou zde umístěny různé směrnice, vyhlášky či brožury a další plány (krizový plán, poplachový plán atd.). Důležitou součástí portálu jsou kontakty, které obsahují jak adresáře všech starostů a dalších důležitých osob v JmK, tak i přehledy všech krizových štábů či skupin pro vyrozumění.

.
loading...
x