Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Parkování s vozíkem? To je hra(čka)!

Parkování s vozíkem? To je hra(čka)!

10.01.2011

Na přelomu roku vznikla v naší virtuální dílně pro společnost Agados, s. r. o., originální flashová hra. O tom, že propagovat firmu lze i zábavnou formou, snadno přesvědčí výrobce přívěsných vozíků své návštěvníky po celém světě - na webu i na Facebooku.

Agados TrailersCíl nové flashové hry AGADOS TRAILERS, kterou jsme vytvořili ve spolupráci s firmou TinySoft, je celkem jednoduchý - zaparkovat auto s přívěsným vozíkem firmy Agados na určené místo. Díky postupně se zvyšující obtížnosti je hra zábavou a výzvou i pro zkušené „řidiče“. V osmi kolech na vás čeká postupné prodlužování trasy s různými překážkami, zkracování časového limitu, snížení viditelnosti, ale i změna přívěsného vozíku, který je součástí produktové nabídky firmy Agados.

Hra vznikla ve dvou verzích - pro webové i facebookové rozhraní. Facebooková verze je obohacená o funkcionality typické pro prostředí této sociální sítě - vypisování výsledků na zeď, možnost pozvat kamarády a oznámení o začátku používání aplikace. Díky anglické i německé jazykové mutaci je facebooková verze hry dostupná pro jakékoli hráče. Už nyní, necelý týden po implementaci na Facebook, jsme zaznamenali hráče z USA, Singapuru, Hong Kongu, Německa a dalších zemí.

4.level Agados Trailers5. level Agados Trailers3. level Agados Trailers

Flashová hra AGADOS TRAILERS je po konfigurátoru vozíků, e-shopu, správci objednávek a poptávek, správci reklamací a správci garančních prohlídek již šestou zakázkovou aplikací, kterou jsme pro firmu Agados, s. r. o., vytvořili.

.
loading...
x