Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Ocenění pro web firmy Tacom

Ocenění pro web firmy Tacom

01.03.2011

Jeden z našich webů, firemní prezentace společnosti Tacom, byl oceněn v soutěži „Web roku 2010“. Toto ocenění získal v silné konkurenci firemních portálů z celé ČR. Jsme hrdí, že naše práce dochází ocenění i u odborných porot.

www.tacom.cz

O soutěži

Projekt Web roku vznikl jako zvláštní subkategorie v rámci soutěží Vodafone Firma roku 2010 a ZlatéStránky.cz, Živnostník roku 2010. Letos byl vyhlášen ve dvou nových kategoriích - Živnostenský web roku a Firemní web roku. Web www.tacom.cz byl oceněn v kategorii živnostníků, zabývajících se telekomunikacemi. Spokojenost zákazníka je naší hlavní prioritou a každé uznání je pro nás obrovskou odměnou i vzpruhou do další práce.

Poděkování klienta:

Web roku"Dobrý den,
chtěl bych tímto poděkovat Vaší společnosti za vytvoření mého webu, který získal ocenění v rámci soutěže Živnostník roku.
Prosím rovněž o předání mého poděkování tvůrci grafického designu mého webu. Je to odborník na svém místě. Děkuji rovněž panu Ing. Jiřímu Ťápalovi za výbornou spolupráci. Je též zajímavé, že ocenění se web dočkal prakticky k prvnímu výročí své realizace a zveřejnění. Ještě jednou díky všem vašim pracovníkům, kteří s webem měli co do činění.

S přátelským pozdravem a přáním příjemného víkendu

Jaroslav Pimper - TACOM"

.
loading...
x