Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Nový web společnosti EJ Transit

Nový web společnosti EJ Transit

04.02.2010

Firma EJ Transit propaguje od ledna 2010 své služby na nově vytvořeném firemním webu, u nějž uživatelé ocení především obsahovou přehlednost a poutavou grafiku.

Společnost QCM rozšířila v lednu svou základnu spokojených zákazníků. K nim přibyla nově právě společnost EJ Transit, pro kterou jsme kompletně vytvořili firemní web s moderní grafikou. Webové stránky běží na nové verzi redakčního systému Marwel 2.7. Samotná realizace projektu probíhala na počátku ledna 2010.

screen_ejtransit.jpg

Webové stránky na první pohled zaujmou jednoduchou, přitom však poutavou grafikou, která akcentuje především exkluzivitu nabízených služeb v kontrastu s jednoduchostí jejich dostupnosti. Grafické řešení přináší snadnou orientaci návštěvníka, k tomuto faktu dopomáhá vhodně strukturovaná horizontální navigace. Celková živost a svěžest webu je podtržena ilustračními obrázky, které jasně identifikují podstatu služeb. Celkové rozvržení webu je nenáročné směrem k uživateli.

Z funkčních řešení bychom rádi akcentovali především nasazení formuláře pro objednání služeb, jenž se ukázal jako velmi vhodné řešení, které splnilo požadavky zákazníka na vytvoření jednoduchého a přitom efektivního způsobu fungování objednávkového procesu.

.
loading...
x