Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Nový web oddělení Správy obsahu

Nový web oddělení Správy obsahu

24.11.2009

Nevíte si rady se svým webem? Chcete vytvořit obsah, vést reklamní kampaně či zanalyzovat jeho stav? Pak si prohlédněte nový web našeho oddělení Správy obsahu webů. U nás najdete inspiraci.

Nový web Správy obsahu webů

Správa obsahu webů

Díky neustále se rozšiřujícímu portfoliu našich služeb přestala stará verze microsite vyhovovat, a proto jsme přistoupili k její výrazné inovaci. Nový web Správy obsahu webů je zaměřen především na představení širokého spektra služeb, které poskytujeme, i s jejich stručným popisem. Každý návštěvník tak snadno najde oblast, která ho zajímá, a získá podrobné informace o možnostech dalšího rozvoje vlastního webu, ať už se jedná o redaktorský dohled nad obsahem webu, tvorbu nejrůznějších analýz či realizaci reklamních kampaní (SEO).

Prezentace je vytvořena na základě redakčního systému Marwel v nejnovější verzi 2.7. Grafika webu respektuje vzhled ostatních firemních microsites a drží se základního rozložení, použitého na webech Marwel a E-ZAK. Věříme, že vás naše nová webová prezentace zaujme a že na ní najdete inspiraci pro další rozvoj svých portálů.

Reference jsou naší vizitkou

Oddělení Správy obsahu funguje již několik let a za tu dobu přesvědčilo o kvalitách poskytovaných služeb celou řadu prestižních zákazníků jak z oblasti veřejné správy (např. MŠMT, MMR, MZE aj.), tak i ze soukromého sektoru. Svým klientům nabízíme řešení šitá na míru, osobní přístup a nadstandardní servis.

.
loading...
x